Web Page Archive (4.1.0) - en to ast translation catalogue (33 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Value
ast: Valor

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: File
ast: Ficheru

en: Edit
ast: Editar

en: Size
ast: Tamañu

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Number
ast: Númberu

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Time
ast: Hora

en: Add
ast: Amestar

en: User
ast: Usuariu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: Never
ast: Nunca

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Width
ast: Anchu

en: Plain text
ast: Testu planu

en: Background color
ast: Color de fondu

en: Users
ast: Usuarios

en: Size of textfield
ast: Tamañu del campu de testu

en: Browser
ast: Restolador

en: Revisions for %title
ast: Revisiones pa %title

en: Revision
ast: Revisión
