Web Page Archive (4.1.0) - en to bg translation catalogue (36 entries)

en: Next
bg: Още

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Cancel
bg: Отмени

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: Size
bg: Размер

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Number
bg: Число

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Time
bg: Време

en: Add
bg: Добави

en: User
bg: Потребител

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Url
bg: URL

en: Never
bg: Никога

en: Authored by
bg: Написано от

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: Users
bg: Потребители

en: Revisions for %title
bg: Редакции на %title

en: Revision
bg: Редакция

en: Revision of %title from %date
bg: Редакция на %title от %date

en: Apply
bg: Търси

en: contains
bg: съдържание

en: This field stores a number in the database as an integer.
bg: Това поле съхранява число в базата данни като цяло число.

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
