Web Page Archive (4.1.1) - en to nn translation catalogue (33 entries)

en: Next
nn: Neste

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: File
nn: Fil

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Time
nn: Tid

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Never
nn: Aldri

en: Contains
nn: Inneheld

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Plain text
nn: Rein tekst

en: Users
nn: Brukarar

en: Equals
nn: Lik

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Revisions for %title
nn: Utgåver av %title

en: Revision
nn: Utgåve

en: Revision of %title from %date
nn: Utgåve av %title frå %date

en: Apply
nn: Bruk

en: contains
nn: inneheld

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: - All -
nn: - Alle -
