Web Page Archive (8.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (39 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Size
lt: Dydis

en: Number
lt: Skaičius

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Add
lt: Pridėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Never
lt: Niekada

en: Contains
lt: Turi

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Width
lt: Plotis

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Expose
lt: Eksponuoti

en: Operator
lt: Operatorius

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: Revision
lt: Versija

en: Changed
lt: Pakeista

en: Revision of %title from %date
lt: Versija %title  nuo %date.

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: Values
lt: Reikšmės

en: contains
lt: turi

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: This field stores a number in the database as an integer.
lt: Šis laukelis saugo skaičius duomenų bazėje kaip sveikuosius.

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
lt: Tai tekstas kuris rodomas laukelyje iki tol kol įvedama reikšmė. Paprastai tai patarimas kokios reikšmės formato reiktų.

en: Placeholder: @placeholder
lt: Vietaženklis: @placeholder

en: @date by @username
lt: @username - @date

en: Prepare uninstall
lt: Parengti pašalinimui
