Web Page Archive (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (35 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Value
oc: Valor

en: Cancel
oc: Anullar

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: Size
oc: Talha

en: Number
oc: Nombre

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Schedule
oc: Planning

en: Add
oc: Apondre

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Never
oc: Pas jamai

en: Delta
oc: Dèlta

en: Contains
oc: Conten

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Width
oc: Largor

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Size of textfield
oc: Talha del camp de tèxte

en: Revisions for %title
oc: Revisions per « %title »

en: Changed
oc: Modificat

en: Revision of %title from %date
oc: Revision de %title del %date

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
oc: Sètz segur que volètz suprimir la version del %revision-date ?

en: Values
oc: Valors

en: contains
oc: cont=en

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Sitemap URL
oc: URL de la mapa del site

en: This field stores a number in the database as an integer.
oc: Aqueste camp emmagazina un numèro a la basa de donadas coma un entièr.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
oc: Una error s'es producha al moment del traitement de @operation amb per arguments : @args

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
