Web Page Archive (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (43 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Size
sk: Veľkosť

en: Number
sk: Číslo

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Schedule
sk: Plán

en: Add
sk: Pridať

en: Created
sk: Vytvorené

en: Never
sk: Nikdy

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Authored by
sk: Autor

en: Width
sk: Šírka

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Expose
sk: Ukázať

en: Operator
sk: Operátor

en: Size of textfield
sk: Veľkosť textového poľa

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Revisions for %title
sk: Verzie %title

en: Revision
sk: Revízia

en: Changed
sk: Zmenené

en: Revision of %title from %date
sk: Revízia %title z %date

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sk: Naozaj chcete odstrániť revíziu z %revision-date?

en: contains
sk: obsahuje

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Current revision
sk: Aktuálna revízia

en: This field stores a number in the database as an integer.
sk: Toto pole ukladá číslo do databázy vo forme celého čísla.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sk: Pri spracovaní operácie @operation s argumentmi došlo k chybe : @args

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Reduce
sk: Znížiť

en: Text value
sk: Text

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sk: Text, ktorý sa zobrazí priamo v poli až do zadania hodnoty. Tento tip je zvyčajne vzorový príklad očakávanej hodnoty alebo krátkym popisom očakávaného formátu.

en: Placeholder: @placeholder
sk: Zástupný reťazec: @placeholder

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.

en: Textfield size: @size
sk: Veľkosť textového poľa: @size
