Web Page Archive (8.x-2.1) - en to el translation catalogue (47 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Value
el: Αξία

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: File
el: Αρχείο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Size
el: Μέγεθος

en: None
el: Κανένα

en: Number
el: Αριθμός

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Add
el: Προσθήκη

en: File Size
el: Μέγεθος αρχείου

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: Never
el: Ποτέ

en: Contains
el: Περιέχει

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Width
el: Πλάτος

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Operator
el: Τελεστής

en: Size of textfield
el: Μέγεθος του πεδίου κειμένου

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Browser
el: Περιηγητής

en: Revisions for %title
el: Αναθεωρήσεις του %title

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Revision of %title from %date
el: Αναθεώρηση του %title της %date

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: contains
el: περιέχει

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Display format
el: Εμφάνιση τύπου αποθήκευσης

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Current revision
el: Τρέχουσα αναθεώρηση

en: This field stores a number in the database as an integer.
el: Αυτό το πεδίο αποθηκεύει έναν αριθμό στη βάση δεδομένων ως ακέραιο.

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title

en: Text value
el: Τιμή κειμένου

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
el: Το κείμενο που θα εμφανίζεται μέσα στο πεδίο μέχρι να εισαχθεί μία τιμή. Αυτό το βοηθητικό στοιχείο είναι συνήθως παράδειγμα αναμενόμενης τιμής ή σύντομη περιγραφή της αναμενόμενου μορφότυπου.

en: Placeholder: @placeholder
el: Σύμβολο κράτησης θέσης: @placeholder

en: Textfield size: @size
el: Μέγεθος πεδίου κειμένου: @size
