Web Page Archive (8.x-2.1) - en to gl translation catalogue (46 entries)

en: Next
gl: Seguinte

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: Size
gl: Tamaño

en: None
gl: Ningún

en: Number
gl: Número

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Schedule
gl: Programación

en: Add
gl: Engadir

en: File Size
gl: Tamaño do Ficheiro

en: Created
gl: Creado

en: Never
gl: Nunca

en: Contains
gl: Contén

en: Authored by
gl: Creado por

en: Width
gl: Ancho

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Expose
gl: Expoñer

en: Operator
gl: Operador

en: Size of textfield
gl: Tamaño do campo de texto

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Browser
gl: Navegador

en: equals
gl: iguais

en: Revisions for %title
gl: Revisións para %title

en: Revision
gl: Revisión

en: Changed
gl: Cambiado

en: Slider
gl: Deslizador

en: Revision of %title from %date
gl: Revisión de %title de %date

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer borrar a revisión de %revision-date?

en: Values
gl: Valores

en: contains
gl: contén

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: Display format
gl: Formato de presentación

en: Current revision
gl: Revisión actual

en: This field stores a number in the database as an integer.
gl: Este campo almacena un número na base de datos coma un número enteiro.

en: Weight for @title
gl: Peso para @title

en: Cron Schedule
gl: Planificación de cron
