Web Page Archive (8.x-2.1) - en to gu translation catalogue (24 entries)

en: Next
gu: આગળ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Size
gu: માપ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Never
gu: કદી નહી

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Values
gu: મૂલ્યો

en: About
gu: વિશે

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
