Web Page Archive (8.x-2.1) - en to lv translation catalogue (45 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: File
lv: Fails

en: Edit
lv: Labot

en: Size
lv: Izmērs

en: None
lv: Nav

en: Number
lv: Skaitlis

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Schedule
lv: Grafiks

en: Add
lv: Pievienot

en: File Size
lv: Faila Izmērs

en: Created
lv: Izveidots

en: Never
lv: Nekad

en: Contains
lv: Satur

en: Authored by
lv: Autors

en: Width
lv: Platums

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Expose
lv: Eksponēt

en: Operator
lv: Operators

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Browser
lv: Pārlūks

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: Revision
lv: Revīzija

en: Changed
lv: Labots

en: Revision of %title from %date
lv: %date datuma revīzija %title

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst revīziju %revision-date?

en: Values
lv: Vērtības

en: contains
lv: satur

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: User agent
lv: Lietotāja aģents

en: Display format
lv: Attēlojuma formāts

en: Image type
lv: Attēla veids

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija

en: This field stores a number in the database as an integer.
lv: Šis lauks datubāzē satur cipar kā veselu skaitli

en: Weight for @title
lv: Svars @title
