Web Page Archive (8.x-2.10) - en to hr translation catalogue (44 entries)

en: Next
hr: Sljedeći

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Value
hr: Vrijednost

en: Cancel
hr: Otkaži

en: URLs
hr: URLovi

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: File
hr: Datoteka

en: Edit
hr: Uredi

en: Size
hr: Veličina

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: Number
hr: Broj

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Time
hr: Vrijeme

en: Add
hr: Dodaj

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Never
hr: Nikada

en: Contains
hr: Sadrži

en: Authored by
hr: Autor

en: Width
hr: Širina

en: Desc
hr: Silazno

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Expose
hr: Izloži

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Size of textfield
hr: Dužina polja teksta

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Browser
hr: Preglednik

en: Revisions for %title
hr: Revizija za %title

en: Revision
hr: Revizija

en: Revision of %title from %date
hr: Revizija %title od %date

en: Apply
hr: Primjeni

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: This field stores a number in the database as an integer.
hr: Ovo polje sprema broj u bazu podataka kao cijeli broj.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hr: Došlo je do greške tijekom @operation s argumentima: @args

en: Weight for @title
hr: Težina za @title

en: Asc
hr: Uzlazno
