Web Page Archive (8.x-2.12) - en to ne translation catalogue (26 entries)

en: Next
ne: अर्को

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Size
ne: आकार

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Time
ne: समय

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Contains
ne: समावेश

en: Authored by
ne: लेखक

en: Width
ne: चौडाई

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Revision
ne: संशोधन
