Web Page Archive (8.x-2.12) - en to ta translation catalogue (50 entries)

en: Next
ta: அடுத்து

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Cancel
ta: விலகு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: File
ta: கோப்பு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Size
ta: அளவு

en: Reset
ta: மீளமை

en: None
ta: இல்லை

en: Number
ta: எண்

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Time
ta: நேரம்

en: Add
ta: சேர்

en: User
ta: பயனர்

en: User ID
ta: பயனர் குறிஎண்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: All
ta: எல்லா

en: Page
ta: பக்கம்

en: Url
ta: முகவரி

en: Never
ta: இல்லை

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: Width
ta: அகலம்

en: Background color
ta: பின்புல நிறம்

en: Users
ta: பயனாளர்கள்

en: Expose
ta: வெளிப்படுத்து

en: Operator
ta: வினைக்குறி

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Size of textfield
ta: உரை புலத்தின் அளவு

en: Browser
ta: உலவி

en: Revisions for %title
ta: %title-க்கான மறுபதிப்புகள்

en: Revision
ta: மறுபதிப்பு

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Values
ta: மதிப்பீடுகள்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி

en: Embed
ta: உட்பொதி

en: Placeholder
ta: கொள்ளிடம்

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை

en: Reduce
ta: சிறிதாக்க

en: Text value
ta: உரை மதி்பபு
