Web Page Archive (8.x-2.13) - en to sq translation catalogue (28 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Cancel
sq: Anulo

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Size
sq: Madhësia

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Time
sq: Ora

en: URL
sq: Adresa URL

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Url
sq: Adresa Url

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Users
sq: Përdorues

en: Browser
sq: Shfletuesi

en: Revisions for %title
sq: Revizionet e %title

en: Revision
sq: Revizioni

en: Revision of %title from %date
sq: Revizioni i %title nga %date

en: About
sq: Informacione

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
