Web Page Archive (8.x-2.14) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Time
ga: Am

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
