Web Page Archive (8.x-2.14) - en to kk translation catalogue (29 entries)

en: Next
kk: Келесі

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Size
kk: Көлем

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Number
kk: Саны

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Time
kk: Уақыт

en: User
kk: Пайдаланушы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Never
kk: Ешқашан

en: Authored by
kk: Автор

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Revisions for %title
kk: %title ревизиясы

en: Revision
kk: Ревизия

en: Revision of %title from %date
kk: %date күнінлені %title ревизиясы
