Web Page Archive (8.x-2.14) - en to mn translation catalogue (30 entries)

en: Next
mn: Дараах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Number
mn: Дугаар

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Time
mn: Цаг

en: Add
mn: Нэмэх

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Url
mn: Хаяг

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Width
mn: Өргөн

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Browser
mn: Хөтөч

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
