Web Page Archive (8.x-2.14) - en to sl translation catalogue (32 entries)

en: Next
sl: Naslednja

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: Size
sl: Velikost

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Number
sl: Številka

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Time
sl: Čas

en: Add
sl: Dodaj

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Never
sl: Nikoli

en: Authored by
sl: Avtor

en: Width
sl: Širina

en: Users
sl: Uporabniki

en: Browser
sl: Brskalnik

en: Revisions for %title
sl: Različice za %title

en: Revision
sl: različice

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
