Web Page Archive (8.x-2.15) - en to et translation catalogue (73 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: Cancel
et: Tühista

en: URLs
et: Veebiaadressid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: File
et: Manus

en: Edit
et: Muuda

en: Size
et: Suurus

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Schedule
et: Ajasta

en: Time
et: Aeg

en: Add
et: Lisa

en: File Size
et: Failisuurus

en: User
et: Kasutaja

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Contains
et: Sisaldab

en: Authored by
et: Autor

en: Width
et: Laius

en: Desc
et: Kahanev

en: Background color
et: Taustavärv

en: Users
et: Kasutajad

en: Expose
et: Muuda nähtavaks

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Browser
et: Brauser

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Changed
et: Muudetud

en: Revision of %title from %date
et: %title redaktsioon %date kuupäevast

en: Apply
et: Rakenda

en: Values
et: Väärtused

en: Offset
et: Nihe

en: contains
et: sisaldab

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Embed
et: Manus

en: Display format
et: Kuvamise formaat

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Sitemap URL
et: Sisukaardi veebiaadress

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: This field stores a number in the database as an integer.
et: See väli salvestab numbrid andmebaasi täisarvuna.

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Asc
et: Kasvav

en: Which key should be displayed
et: Milline võti peaks olema nähtav

en: Master
et: Peamine

en: Reduce
et: Vähenda

en: Displaying @start - @end of @total
et: Kuvatakse @start - @end / @total

en: Text value
et: Tekstiline väärtus

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
et: Tekst mida kuvatakse välja sees kuni väärtust hakatakse sisestama. Seda vihjet kasutatakse näiteväärtusena või lühikirjeldusena oodatud formaadist.

en: Plugin ID
et: Plugina ID

en: Group item
et: Grupeeri element

en: @date by @username
et: @date - @username

en: Textfield size: @size
et: Tekstivälja suurus: @size

en: @langname revisions for %title
et: @langname redaktsioon %title jaoks

en: Revision create time
et: Versiooni loomisaeg
