Web Page Archive (8.x-2.15) - en to is translation catalogue (29 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Value
is: Virði

en: Cancel
is: Avlýs

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Broyt

en: Size
is: Stødd

en: Reset
is: Tómstilla

en: Weight
is: Vekt

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Time
is: Tíð

en: Add
is: Stovna

en: User
is: Brúkari

en: Created
is: Stovnað

en: All
is: Øll

en: Page
is: Síða

en: Url
is: Leinki

en: Never
is: Ongantíð

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: Users
is: Brúkarar

en: Revisions for %title
is: Útgávur av %title

en: Revision
is: Útgáva

en: Revision of %title from %date
is: Útgáva %title frá %date

en: Machine name
is: Maskinnavn

en: About
is: Um

en: This field stores a number in the database as an integer.
is: Hendan rein goymir eitt heiltal í dátugrunninum.

en: Weight for @title
is: Vekt hjá @title
