Web Page Archive (8.x-2.15) - en to ht translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Size
ht: Grosè

en: Name
ht: Non

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: Changed
ht: Chanje

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
