Web Page Archive (8.x-2.2) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Value
am: እሴት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: ID
am: አይዲ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Size of textfield
am: የፅሁፍ መስኩ መጠን

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ
