Web Page Archive (8.x-2.2) - en to ka translation catalogue (26 entries)

en: Next
ka: შემდეგი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: File
ka: ფაილი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Size
ka: ზომა

en: None
ka: არცერთი

en: Number
ka: რიცხვი

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Add
ka: დამატება

en: Created
ka: შექმნილია

en: Url
ka: ბმული

en: Never
ka: არასდროს

en: Contains
ka: შეიცავს

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Width
ka: სიგანე

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Operator
ka: ოპერატორი

en: Browser
ka: ბრაუზერი
