Web Page Archive (8.x-2.3) - en to bo translation catalogue (41 entries)

en: Next
bo: འོག་མ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: None
bo: མེད།

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Contains
bo: ཚུད་པ

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Operator
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན

en: Size of textfield
bo: ཡི་གེ་གནས་ཁོངས་ཀྱི་ཞེང་ཚད

en: Browser
bo: དྲ་ངོས་ཀློག་བྱེད

en: Revisions for %title
bo: %title་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Revision of %title from %date
bo: ཚེས་གྲངས་%date་ཐོག་%title་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bo: %revision-date་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་དེ་བསུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: contains
bo: ཚུད་པ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Display format
bo: རྣམ་བཞག་མངོན་པ

en: This field stores a number in the database as an integer.
bo: གནས་ཁོངས་འདིས་གྲངས་ཀ་ཞིག་ཧྲིལ་གྲངས་དུ་ངོས་འཛིན་བྱས་ནས་གྲངས་མཛོད་དུ་གསོག་འཇོག་བྱེད།

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
bo: @operation་དང་འཇུག་གྲངས་@args་མཉམ་དུ་སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་དུས་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་འདུག

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
