Web Page Archive (8.x-2.3) - en to ku translation catalogue (31 entries)

en: Next
ku: دواتر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Value
ku: نرخ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: File
ku: پەڕگە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Size
ku: قەبارە

en: None
ku: هیچ

en: Number
ku: ژمارە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Contains
ku: لەخۆیەوە گرتووە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Width
ku: پانی

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: Size of textfield
ku: قەبارەی خانەی دەق

en: Revisions for %title
ku: پێداچوونەوەکانی %title

en: Revision
ku: پێداچوونەوە

en: Revision of %title from %date
ku: پداچوونەوەی %title لە %date

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی پێداچوونەوەکی %revision-date؟

en: About
ku: دەربارە

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
