Web Page Archive (8.x-2.4) - en to kn translation catalogue (34 entries)

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Delta
kn: ಡೆಲ್ಟಾ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Background color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Operator
kn: ಕಾರ್ಯನಿರ್ವಾಹಕ

en: Browser
kn: ವೀಕ್ಷಕ

en: Delay
kn: ವಿಳಂಬ

en: Revision
kn: ಪುನರಾವಲೋಕನ:

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Values
kn: ಮೌಲ್ಯಗಳು

en: contains
kn: ಹೊಂದಿರುವ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Error!
kn: ದೋಷ!

en: Pixel
kn: ಪಿಕ್ಸೆಲ್
