Web Page Archive (8.x-2.4) - en to ug translation catalogue (20 entries)

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: File
ug: ھۆججەت

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: None
ug: يوق

en: Number
ug: سان

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Schedule
ug: كۈنتەرتىپ

en: Add
ug: قوشۇش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: About
ug: ھەققىدە
