Web Page Archive (8.x-2.5) - en to ps translation catalogue (23 entries)

en: Next
ps: بل

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: File
ps: دوتنه

en: Edit
ps: سمون

en: Size
ps: كچه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Add
ps: زیاتول

en: URL
ps: پته (URL)

en: ID
ps: پېژند

en: Never
ps: هيڅکله

en: Width
ps: پلنوالى

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Browser
ps: لټونى (browser)

en: Revision
ps: بياكتون

en: About
ps: په اړه
