Web Page Archive (8.x-2.6) - en to my translation catalogue (22 entries)

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: File
my: ဖိုင်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Number
my: နံပါတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: About
my: အကြောင်း
