Web Page Archive (8.x-2.7) - en to bn translation catalogue (25 entries)

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: File
bn: ফাইল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Size
bn: সাইজ

en: None
bn: একটিও নয়

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Time
bn: সময়

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: URL
bn: ইউআরএল

en: All
bn: সমস্ত

en: Url
bn: ইউআরএল

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Browser
bn: ব্রাউজার

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
