Web Page Archive (8.x-2.7) - en to jv translation catalogue (40 entries)

en: Next
jv: Sakterusé

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Value
jv: Biji

en: Cancel
jv: Batal

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: File
jv: Berkas

en: Edit
jv: Sunting

en: Size
jv: Ukuran

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Number
jv: Angka

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Time
jv: Wektu

en: Add
jv: Tambah

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Never
jv: Ora tahu

en: Contains
jv: Ngandhut

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Width
jv: Ambané

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Background color
jv: Warna Background

en: Equals
jv: Padha karo

en: Size of textfield
jv: Ukuran field tèks

en: Revisions for %title
jv: Pengubahan kanggo %title

en: Revision
jv: Perubahan

en: Revision of %title from %date
jv: Revisi %title sākā %date

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak revisi sākā %revision-date?

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: This field stores a number in the database as an integer.
jv: Field iki nyimpen angka ing database dadi wilangan bulat.

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title

en: Asc
jv: Urut Maju
