Web Page Archive (8.x-2.9) - en to ca translation catalogue (73 entries)

en: Next
ca: Següent

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Yes
ca: Sí

en: File
ca: Fitxer

en: Edit
ca: Edita

en: Size
ca: Mida

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Number
ca: Número

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Schedule
ca: Planificar

en: Time
ca: Hora

en: Add
ca: Afegeix

en: File Size
ca: Mida del fitxer

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Never
ca: Mai

en: Contains
ca: Conté

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Width
ca: Amplada

en: Background color
ca: Color de fons

en: Expose
ca: Exposa

en: Operator
ca: Operador

en: Equals
ca: Iguals

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Size of textfield
ca: Mida del camp de text

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Browser
ca: Navegador

en: Delay
ca: Retard

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Changed
ca: Canviat

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: Apply
ca: Aplica

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: Values
ca: Valors

en: Offset
ca: Desplaçament

en: contains
ca: conté

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Embed
ca: Incrustra

en: Display format
ca: Format de la presentació

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: Placeholder
ca: Marcador

en: - All -
ca: - Tot -

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: This field stores a number in the database as an integer.
ca: Aquest camp emmagatzema un número a la base de dades com un enter.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava @operation amb paràmetres : @args

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Which key should be displayed
ca: Quina clau s'ha de mostrar

en: Master
ca: Mestre

en: Reduce
ca: Redueix

en: Displaying @start - @end of @total
ca: Es mostren @start - @end de @total

en: Text value
ca: Valor de tipus text

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ca: Text que es mostrarà dins del camp fins que s'introdueixi un valor. Aquest suggeriment és en general un valor de mostra o una breu descripció del format que s'hauria d'introduir.

en: Placeholder: @placeholder
ca: Marcador de posició: @placeholder

en: Plugin ID
ca: ID del connector

en: Group item
ca: Element agrupat

en: @date by @username
ca: @date per @username

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.

en: Textfield size: @size
ca: Mida del camp de text: @size

en: Prepare uninstall
ca: Prepara la desinstal·lació

en: Revision create time
ca: Data de creació de la revisió
