Web Page Archive (8.x-2.9) - en to fil translation catalogue (16 entries)

en: Next
fil: Susunod

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Value
fil: Halaga

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Add
fil: Idagdag

en: Created
fil: Inilikha

en: All
fil: Lahat

en: Page
fil: Pahina
