Web Page Archive (8.x-2.9) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Next
mg: Manaraka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia
