Web Page Archive (8.x-2.9) - en to os translation catalogue (18 entries)

en: Next
os: Дарддæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Size
os: Ас

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Number
os: Нымæц

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Time
os: Афон

en: Add
os: Бафтау
