Web Page Archive (8.x-3.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (34 entries)

en: Next
bs: Sljedeći

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Value
bs: Vrijednost

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Size
bs: Veličina

en: None
bs: Nijedan

en: Number
bs: Broj

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Time
bs: Vrijeme

en: Add
bs: Dodaj

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Contains
bs: Sadrži

en: Authored by
bs: Napisao

en: Width
bs: Širina

en: Plain text
bs: Obični tekst

en: Users
bs: Korisnici

en: Expose
bs: Otkrij

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Size of textfield
bs: Veličina polja za tekst

en: Revisions for %title
bs: Revizije za %title

en: Revision
bs: Revizije

en: Revision of %title from %date
bs: Revizija za %title od %date

en: Apply
bs: Primjeni

en: contains
bs: sadrži
