Web Page Archive (8.x-3.0-alpha1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: File
de: Dokumänt

en: User ID
de: Aawänder-ID

en: Width
de: Breiti

en: Background color
de: Hintergrundfarb

en: Size of textfield
de: Grössi vom Textfäld
