Web Page Archive (8.x-3.0-alpha1) - en to he translation catalogue (67 entries)

en: Next
he: הבא

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: Cancel
he: ביטול

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: File
he: קובץ

en: Edit
he: עריכה

en: Size
he: גודל

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Number
he: מספר

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Schedule
he: תיזמון

en: Time
he: זמן

en: Add
he: הוספה

en: URL
he: כתובת URL

en: User
he: משתמש

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Url
he: כתובת url

en: Never
he: לעולם

en: Delta
he: דלתא

en: Contains
he: מכיל

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Width
he: רוחב

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: Desc
he: יורד

en: Background color
he: צבע רקע

en: Users
he: חברי האתר

en: Expose
he: חשוף

en: Operator
he: אופרטור

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Size of textfield
he: גודל שדה הטקסט

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Browser
he: דפדפן

en: Revisions for %title
he: גרסאות של %title

en: Revision
he: גרסה

en: Changed
he: השתנה

en: Revision of %title from %date
he: גרסה של %title מ-%date

en: Apply
he: החל

en: Values
he: ערכים

en: Offset
he: היסט

en: contains
he: מכיל

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: User agent
he: סוכן המשתמש

en: Embed
he: הטמעה

en: Display format
he: סגנון תצוגה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: - All -
he: - הכל -

en: Publishing status
he: מפורסם

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Text value
he: ערך טקטואלי

en: @date by @username
he: @date ע"י @username

en: Revision create time
he: מועד יצירת הגרסה
