Web Page Archive (8.x-3.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (34 entries)

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Size
hy: Չափ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Number
hy: Թիվ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: User
hy: Օգտագործող

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Never
hy: Երբեք

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Size of textfield
hy: Տեքստային դաշտի չափը

en: Browser
hy: Բրաուզեր

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: This field stores a number in the database as an integer.
hy: Այս դաշտը որպես ամբողջ  թիվ պահում է թիվը տվյալների բազայում:

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
