Web Page Archive (8.x-3.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (22 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Size
sr: Величина

en: Number
sr: Број

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Time
sr: Време

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Size of textfield
sr: Величина текстуалног поља

en: Changed
sr: Промењен

en: contains
sr: садржи

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
