Web Push (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Subscribe
ca: Subscriure's

en: Unsubscribe
ca: Cancel·la la subscripció

en: Message
ca: Missatge

en: Icon
ca: Icona

en: Created
ca: Creat

en: Send
ca: Enviar

en: Key
ca: Clau

en: Topic
ca: Tema

en: low
ca: baixa

en: high
ca: alta

en: Notification
ca: Notificació

en: Batch size
ca: Mida del lot
