Web Push (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Message
cy: Neges

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Send
cy: Anfon

en: Public Key
cy: Allwedd Cyhoeddus

en: Key
cy: Allwedd

en: Topic
cy: Testun
