Web Push (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: Url
eo: URL

en: Send
eo: Sendu

en: normal
eo: normala

en: Topic
eo: Temo

en: low
eo: malalta

en: high
eo: alta
