Web Push (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Subscribe
fi: Tilaa

en: Unsubscribe
fi: Peru tilaus

en: Message
fi: Viesti

en: Icon
fi: Ikoni

en: Created
fi: Luotu

en: Url
fi: Osoite

en: Send
fi: Lähetä

en: normal
fi: normaali

en: Key
fi: Avain

en: Token
fi: Muuttuja

en: Topic
fi: Aihe

en: low
fi: alhainen

en: high
fi: korkea
