Web Push (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Unsubscribe
pl: Wypisz się

en: Message
pl: Wiadomość

en: Icon
pl: Ikona

en: Created
pl: Utworzono

en: Url
pl: URL

en: Send
pl: Wyślij

en: Public Key
pl: Klucz publiczny

en: Private Key
pl: Klucz prywatny

en: normal
pl: normalna

en: Key
pl: Klucz

en: Token
pl: Wzorzec

en: Topic
pl: Temat

en: low
pl: niski

en: high
pl: wysoki

en: Notification
pl: Powiadomienie

en: Urgency
pl: Ważność
