Web Push (1.0.0-beta2) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Topic
bo: གླེང་གཞི
