Web Push (1.0.0-beta2) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Subscribe
cs: Přihlásit

en: Unsubscribe
cs: Odhlásit

en: Message
cs: Zpráva

en: Icon
cs: Ikona

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Send
cs: Poslat

en: Public Key
cs: Veřejný klíč

en: Private Key
cs: Soukromý klíč

en: normal
cs: normální

en: Key
cs: Klíč

en: Topic
cs: Téma

en: low
cs: nízká

en: high
cs: vysoká

en: Notification
cs: Oznámení
