Web Push (1.0.0-beta2) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Url
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Topic
dz: གནད་དོན།
