Web Push (1.0.0-beta2) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Subscribe
el: Εγγραφή

en: Unsubscribe
el: Διαγραφή συνδρομής

en: Message
el: Μήνυμα

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: Send
el: Αποστολή

en: normal
el: κάθετο διάνυσμα

en: Key
el: Κλειδί

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Topic
el: Θέμα

en: low
el: χαμηλή

en: high
el: υψηλή

en: Notification
el: Ενημέρωση

en: Debug mode
el: Λειτουργία αποσφαλμάτωσης
