Web Push (1.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Subscribe
et: Liitu meie uudiskirjaga!

en: Unsubscribe
et: Tühista tellimus

en: Message
et: Teade

en: Icon
et: Ikoon

en: Created
et: Loodud

en: Send
et: Saada

en: normal
et: tavaline

en: Key
et: Võti

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Topic
et: Teema
